خبرهای داغ در کافه خبری گچساران...

 گچساران با جمعیتی قریب به یکصد و پنجاهزار نفر ، فرماندار می تواند نقش بسزایی در ایجاد حفظ آرامش ، امنیت و همچنین پیشرفت را ایفا کند

در چند ساله اخیر اما گچساران شاهد فرماندار دلسوز و کاری نبوده و شاهد نزاع های سیاسی فراوانی بوده ایم که توسط گرو ههای افراطی که سال های متمادی از گچساران دور بوده اند ایجاده شده تا منافع گروهی شان به خطر نیفتد.

در یکی دو ماه اخیر نام اکبر علیزاده جهت تصدی پست فرمانداری گچساران شنیده شده است.

در واقع نماینده شهرستان نقش بسزایی در معرفی روئسای ادارات و همچنین فرماندار شهرستان دارد. اما تاکنون افراد بسیاری از سوی قدرت الله حسینی جهت مدیریت های شهرستانی و استانی معرفی شده است که تعداد زیادی از آنها در مراحل گزینشی رد صلاحیت شده اند.

آقای علیزاده نیز از این قاعده مستثنا نبوده است و هنگامی که برای مدیر کلی اداره کل کار استان معرفی شده بود رد صلاحیت شد.

اکبر علیزاده که سابقه عضویت در حزب توده را دارد و مشکلات عدیده ای از جمله فساد اخلاقی  داشته  که همگان از آن اطلاع دارند ، اکنون چگونه می تواند فرماندار شهری با پتانسیل تنش های فراوان و  بیشترن تولید نفت خام کشور و البته محروم  را اداره کند؟

به هر روی مشخص است این فرماندار هم که توسط گروهی خاص معرفی شده نمی تواند وظایف خود را انجام دهد و گچساران هم با اوضاعی که دارد سوژه ای خاص است . وقتی فردی با سندرم ( منم ) در جایگاهی قرار می گیرد که می خواهد دیده شود ، دوست دارد برود  پشت تربیون سرفه ای کند و بادی به غب غب دهد و زیر چشمی نگاهی به جمعیت بیندازد ، و سخنرانی از روی ورقه ای که برایش آماده شده...   به هر حال وای به حال شهری که قورباغه در آن هفت تیر کش می شود.

 قدرت الله حسینی نماینده گچساران که نمی توان از نقش بسزایی که استاندار سابق و فرماندار سابق در انتخاب شدن وی داشتند چشم پوشی کرد البته زمانی که گفتند او در انتخابات به عنوان منتخب معرفی خواهد شد ،  اعتراضاتی مردمی به پا شد و از آنجا که جنوبی ها همیشه خود را سرباز این مرز وبوم دانسته و سعی داشته  تا موجب نا آرامی در کشور نباشد ، بزرگان شهرستان از این موضوع گذشتند.

حال این سوال پیش می آید که چگونه دولت دهم چشمان خود را بسته است و می خواهد این فرد را با سابقه ای بسیار کثیف  به عنوان فرماندار گچساران معرفی نماید؟

اینکه چرا نماینده گچساران در معرفی افرادی که با نظام اسلامی عناد دارند پافشاری می کند و آن را پیگیری می کند را در آینده بررسی خواهیم کرد.

89/02/17

+ نوشته شده در  ۸۹/۰۲/۱۷ساعت   توسط ..:: G N N ::..  |